Projekty organizacji ruchu
Konkretne parametry pojazdu dają różne wyniki przejezdności, np. autobus typu "jamnik" (15m) będzie miał gorszą przejezdność na zakręcie aniżeli dłuższy od niego autobus przegubowy (18,3m), dlatego tak istotna jest wiedza na temat klasy i typu pojazdów korzystających z danego odcinka drogi.
W tym zakresie współpracuję z Zarządem Transportu Metropolitarnego w Katowicach aby uzyskać wiedzę dot. rodzaju pojazdów obsługujących daną linię komunikacyjną.
Na obrazie powyżej widać przejezdność obok rejonu wygrodzenia na skrzyżowaniu. Przejezdność została sprawdzona dla autobusu przegubowego o 3 osiach i długości 18,3m.
Linie niebieskie oznaczają zakres wyznaczony przez przód i boki autobusu, na zielono oznaczno lokalizacje kół autobusu podczas wykonywania manewru skrętu.
Bieżące informacje związane z organizacją ruchu drogowego.
Aby uzyskać zezwolenie na zajęcie pasa drogowego, niezbędne jest złożenie – do właściwego organu zarządzającego ruchem – projektu organizacji ruchu zgodnego z obowiązującymi przepisami. Podstawą do
Dowiedz się więcejOferujemy bezpłatną wycenę projektu organizacji ruchu dostosowaną do wymagań i potrzeb naszych klientów, w kilku wersjach do wyboru:
Dowiedz się więcejOrganizacja ruchu drogowego - bez względu na to czy jest stała czy czasowa - często wymaga zastosowania dodatkowych rozwiązań związanych z m.in. sygnalizacją świetlną czy sprawdzeniem prawidłowości koncepcji.
Dowiedz się więcejZapraszamy do naszego biura znajdującego się w sercu Bytomia:
InCAD Anna Krasowska
ul. Sokoła 2/11
41-902 Bytom
(+48) 508 835 268
kontakt@incad.com.pl
NIP 6262830591
REGON 364527171